Bouwen zonder zorgen met Mulder Aannemersbedrijf

Mulder Aannemersbedrijf werd opgericht in 1963 door de heren Vossebeld en Mulder. Harde werkers met passie voor hun vak en met veel ervaring in de bouwwereld. Die sterke grondhouding is voortgezet in Mulder Aannemersbedrijf onder leiding van Alwie Mulder en Bas ter Avest. Waar nodig en praktisch, versterken zij hun vaste bouwteam met professionele specialisten uit de regio.

Stuk voor stuk mensen om voor 100% op te vertrouwen qua:

  • Vakmanschap
  • Inzet en eerlijkheid
  • Proactieve instelling: meedenken en streven naar de beste kwaliteit
  • Flexibiliteit waar wenselijk

Ervaar het zelf

Er zijn veel bouwbedrijven die graag aan de slag willen voor u. Maar hoe kiest u nou, uit al die aanbieders, het aannemersbedrijf waar u ├ęcht op kunt bouwen?

Nodig Mulder Aannemersbedrijf eens uit. In een persoonlijk gesprek luisteren we graag en goed naar uw wensen. We maken een offerte op maat en lichten deze toe waar wenselijk.

Bel 074 - 367 64 07 of mail voor een vrijblijvende afspraak.

Ons team

Alwie Mulder

Alwie Mulder

Directeur

alwie@mulderaannemersbedrijf.nl

Bas ter Avest

Bas ter Avest

Directeur

bas@mulderaannemersbedrijf.nl

Sonja Mulder

Sonja Mulder

Administratief medewerker

sonja@mulderaannemersbedrijf.nl

Maureen Golbach

Maureen Golbach

Administratief medewerker

maureen@mulderaannemersbedrijf.nl

Ini Somhorst

Ini Somhorst

Administratief medewerker

Ini@mulderaannemersbedrijf.nl

Ard Nieland

Ard Nieland

Werkvoorbereider

ard@mulderaannemersbedrijf.nl

Ruud Pierik

Ruud Pierik

Werkvoorbereider

ruud@mulderaannemersbedrijf.nl

Niels Rouhof

Niels Rouhof

Werkvoorbereider

niels@mulderaannemersbedrijf.nl

Anouk Mulder

Anouk Mulder

Fotograaf en communicatie

anouk@mulderaannemersbedrijf.nl

Jarno Bolster

Jarno Bolster

Timmerman

jarno@mulderaannemersbedrijf.nl

Edwin Wijlens

Edwin Wijlens

Timmerman

Jeroen Schasfoort

Jeroen Schasfoort

Timmerman

Harry Tijhuis

Harry Tijhuis

Timmerman

Timo Spanjer

Timo Spanjer

Timmerman

Mart Nales

Mart Nales

Timmerman

Richard Boonk

Richard Boonk

Timmerman

John Weegerink

John Weegerink

Metselaar

Richard Ragbourn

Richard Ragbourn

Timmerman

Erwin Ordelmans

Erwin Ordelmans

Metselaar

Frank Rouwenhorst

Frank Rouwenhorst

Timmerman

Stefan Lubberink

Stefan Lubberink

Timmerman

Wouter in den Nieuwenkamp

Wouter in den Nieuwenkamp

Timmerman

Koen Wijlens

Koen Wijlens

Timmerman

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Uw naam

Uw e-mailadres